Пробна педагогічна практика з математики. Керівник практики Гришаніна С.В.

   Перший урок, який ти провів у школі! Його не забудеш ніколи! Студенти 3 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» розпочали проводити пробні уроки.
Перший урок з математики, як і всі інші, – це хвилювання від очікування зустрічі з  учнями, коли несподівано забуваєш те, що так добре знав ще кілька хвилин тому; відчуваєш, що «зайвими» стали руки, пересохло в горлі, бракує слів. І цього не потрібно соромитися. Адже такі відчуття властиві тим, хто щиро переживає за свій урок, самокритичним, а не самовдоволеним людям.
На кожному наступному уроці, який готується в пошуку, у кропіткій і творчій праці, відбувається самоствердження студента як учителя-початківця, формуються фахові та моральні якості, відбувається становлення педагогічного «Я».
Педагогічна практика дає можливість випробувати свої  сили в якості вчителя, реалізувати  теоретичні знання та практичні вміння й навички, виявити творчі здібності, розкрити таланти і навіть набути життєвого досвіду.
 
 
                     
Студенти реалізовують діяльнісний підхід до вивчення математики, використовують інтерактивні методи, найсучасніші прийоми і форми організації освітньої діяльності, зокрема елементи інноваційних технологій. Усе це  відповідає віковим особливостям молодших школярів.
 

 
Проводять уроки, побудовані з урахуванням основних положень Концепції «Нова українська школа» на засадах компетентнісного підходу, з використанням елементів інтеграції, сучасного обладнання як складової нового освітнього середовища.
 


Поєднання теоретичних знань і творчості практикантів, методична підтримка керівників практики дають можливість проводити уроки математики переважно на належному організаційному та методичному рівні.
 


      
Практиканти вдячні й за підтримку та слушні поради вчителям базових закладів освіти. Отже, студенти коледжу отримують лише задоволення від співпраці з учнями!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ВІЗИТНА КАРТКА КОМІСІЇ

Позакласний захід з інформатики "Цей безпечний небезпечний Інтернет".

На допомогу студентам спеціальності 012 " Дошкільна освіта". Скрайбінг – нова форма презентації інормації.