Відкрита виховна година «Міста-герої України. Форпости незламного духу!». Викладач Гришаніна С.В.

        У кінці березня – на початку квітня український народ відзначає другу річницю початку визволення українських земель від рашистських загарбників. 11 квітня 2024 р. Гришаніна С.В. провела відкриту виховну годину «Міста-герої України. Форпости незламного духу!».
        Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україні з’явилося 10 міст-героїв. Слава, якої не хотіли. Слава, якої не прагнули. Але їхні назви тепер знає весь світ – Волноваха, Буча, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, Херсон, Харків, Чернігів, Миколаїв, Охтирка. Упродовж 2022 року українські міста й села були на вустах цілого світу, світлини з них – на обкладинках найвідоміших газет і журналів, репортажі про них – на найбільших телеканалах світу.
        Присутні на заході викладачі й студенти пригадали героїчну оборону українських міст, які першими взяли на себе удари військ російської федерації, та сліди, які залишила кривава війна на їх вулицях; як їхні мешканці самовіддано стали на захист рідної землі, чинили опір російським окупантам та допомогли зупинити просування ворога.
        Наші міста стали містами Героїв – містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному та державі.
        Ми показали всьому світу, що Україна переможе в цій війні!